BIOContracting w Nadarzynie

Od 18 do 20 maja w centrum targowo-kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyła się druga edycja Targów BIOContracting. Impreza była skierowana do producentów żywności ekologicznej, a także właścicieli sklepów, hurtowni czy restauracji zainteresowanych certyfikowanymi produktami. Organizatorzy targów podkreślali, że stawiają wyłącznie na produkty posiadające certyfikat ekologiczny.
Szeroką gamę produktów ekologicznych można było zobaczyć m.in. na stoiskach firm: Bio Planet, Eko Wital czy Symbio. Duży wybór soków z warzyw i owoców można było skosztować na stoisku firmy Bio Food z Ciechocina. Dary Natury z Korycina prezentowały szeroki wybór przypraw i ziół. Na stoisku przygotowanym przez firmę Owocowy Dom można był spróbować ekologicznych powideł i konfitur, a także soków. Bogatą ofertę przetworów i dań gotowych (np. bigos wegański czy żurek bezglutenowy) z warzyw ekologicznych prezentowano na stoisku firmy Farma Świętokrzyska. A ciekawe smakowo kiszone warzywa oferowano np. Gospodarstwo Ekologiczne Sątyrz. Ponadto prezentowano ekologiczne opakowania.
 
Stoisko Farmy Świętokrzyskiej
 
Okazałe stoisko przygotowała firma Agro-Sorb Polskie Aminokwasy – producent biostymulatorów wzrostu oraz biostymulujących nawozów na bazie wolnych aminokwasów L-alfa, powstałych w opatentowanej technologii L-Amino+® do wszystkich rodzajów upraw. Produkty te wzmacniają rośliny, dzięki czemu łatwiej znoszą stresowe warunki uprawy.
 
Stoisko firmy Agro-Sorb
 
W hali, w której zorganizowano targi Bio Contracting odbywały się również targi sportowe – Go Active Show. Jak zapewniali organizatorzy to wspólne spotkanie klientów lubiących sport i zdrowy styl życia, z producentami i firmami oferującymi zdrowe produkty było okazją do nawiązania nowych ciekawych kontaktów biznesowych.
 
Tekst i fot. Aleksandra Andrzejewska
 
Więcej zdjęć z targów BIOContracting – tutaj.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułWniosek do KE o zakaz importu ziemniaków z Egiptu
Następny artykułSałata w Rajszewie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.