Fruit Logistica Innovation Award 2014

Wśród atrakcji niedawno zakończonych targów Fruit Logistica w Berlinie był również konkurs na najbardziej innowacyjny produkt - Fruit Logistica Innovation Award 2014. W tym roku za taki właśnie produkt został uznany „BBQ Grill Mix” zgłoszony przez firmę Eisberg z siedzibą w Szwajcarii.
Ten nowy produkt spożywczy to szybkie i łatwe rozwiązanie dla miłośników grillowania. Stanowi mieszankę warzyw sprzedawanych w pojemniku aluminiowym podlegającym recyklingowi, i przystosowanym do użycia w piecu lub na grillu. Każdy pojemnik jest pakowany próżniowo w specjalną folię , aby dłużej utrzymać świeżość oraz optymalną prezentację na półce sklepowej 
 
Drugie miejsce przyznano rywalowi Szwajcarów – „Oriental Mixed Living Salad” propozycji przedstawionej pod głosowanie zwiedzającym targi przez Home Harvest Salads Ltd. (Wielka Brytania). Produkt ten to połączenie kolendry, pak choi, musztardy i tatsoi. Trzecie miejsce przypadło „Vegetable Crumbs” z włoskiej firmy Aureli Mario. To warzywa w bezglutenowej panierce, bez konserwantów konfekcjonowane w kilku wariantach z kilku gatunków warzyw.


 

Drugie miejsce w głosowaniu na FLIA 2014

Również trzecie miejsce przyznano warzywom

Za: fruitlogistica.de, fot. messe.de

pg
 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułOrzech włoski na polskich dróżkach
Następny artykułPierwszy turniej kartingowy „Grand Prix sadownika”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.