Kubota otwiera Centralę Regionalną w Europie

Kubota Corporation ogłosiła powołanie spółki holdingowej w Europie jako Centrali Regionalnej naszego biznesu maszyn przemysłowych. Kubota Holdings Europe B.V. przyczyni się do dalszej ekspansji na rynki europejskie poprzez ukierunkowanie na ogólnoeuropejską optymalizację zarządzania przedsiębiorstwem.
Przed 43 laty powołano pierwszy europejski oddział Kubota. Pozwoliło to zwiększyć sprzedaż oraz podstawy produkcyjne w Europie. W celu dalszego rozwoju, koncern uznał za konieczne przeniesienie administracji na poziom ogólnoeuropejski oraz zoptymalizowanie procesów zarządzania w Europie. W związku z tym, postanowiono ulokować Europejską Centralę Regionalną w holenderskim Nieuw-Vennep.  
Koncern Kubota Corporation, założony w 1890 roku przez Gonshiro Kubota, jest przedsiębiorstwem globalnym działającym w wielu różnych branżach. Oprócz produkcji ciągników i urządzeń dla rolnictwa, firma wytwarza m.in. silniki i sprzęt budowlany oraz produkty związane z systemami wodociągowymi oraz z ochroną środowiska naturalnego, jak na przykład stacje uzdatniania wody i oczyszczalnie ścieków. Firma, której oficjalna siedziba znajduje się w Osace (Japonia), obecna jest w 110 krajach, a poziom sprzedaży netto w 2015 roku przekroczył 1,5 biliona jenów (prawie 13 miliardów Euro).

za: mat. prasowe Kubota

Related Posts

None found

Poprzedni artykułUnijni rolnicy starzeją się, a młodzi uciekają ze wsi
Następny artykuł1,3 proc. próbek owoców miało przekroczony poziom dopuszczalnych pozostałości śor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.