Na Sandomierszczyźnie

W Złotym Sadzie
W sobotę 31.sierpnia uczestnicy Konferencji „Potencjał gospodarczy sektora przetwórstwa owocowo-warzywnego” zorganizowanej w Sandomierzu przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego przy współudziale Starostwa Powiatowego w Sandomierzu i Stowarzyszenia Eksporterów Polskich wizytowali grupy producenckie, których siedziby zlokalizowane są na terenie powiatu sandomierskiego.
Zwiedzili pięć z siedmiu grup: REFAL w Łukawie w gminie Wilczyce, SAD SANDOMIERSKI w Węgrcach Panieńskich i OWOC SANDOMIERSKI w Bilczy (obie znajdują się w gminie Obrazów), ZŁOTY SAD w Samborcu i AG FOOD w Jasienicy (gmina Łoniów). Dwie nie wizytowane grupy znajdują się w początkowym etapie realizacji inwestycji. Uczestnicy konferencji z zaciekawieniem zapoznawali się z potencjałem produkcyjnym i przechowalniczymi grup oraz wyposażeniem obiektów magazynowo-sortowniczych. 
 

Obiekt grupy Refal
 

AG Food w Jasienicy

AŁ 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułDzień Otwartych Drzwi w Wilanowie
Następny artykułW pomidorowym zagłębiu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.