Nauka na odległość

20 marca 2015 r. na Wydziale Rolnictwa i Biologii SGGW w Warszawie odbędzie się konferencja pt. „E-learning w kształceniu studentów w uniwersytetach przyrodniczych i rolniczych”.
Tematyka konferencji dotyczyć będzie platform i narzędzi e-learningowych, doświadczeń nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia z wykorzystaniem platformy Moodle i Adobe Connect, prawa autorskiego dotyczącego materiałów multimedialnych na platformach, korzystania ze źródeł internetowych, przyszłości e-learningu, kursów przez Internet dla producentów rolnych, projekt MOOC.
 
Podczas konferencji organizatorzy podzielą się doświadczeniami i wiedzą oraz rozwiązaniami organizacyjnymi w nauczaniu na odległość. Intencją organizatorów, oprócz wymiany doświadczeń i integracji środowiska nauczycieli akademickich zaangażowanych we wdrażanie e-learningu na uczelniach rolniczych i przyrodniczych, jest także tworzenie przestrzeni do dyskusji dla osób zainteresowanych efektywnym i atrakcyjnym kształceniem młodzieży oraz pracujących z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych.
 
za: wrib.sggw.pl
pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułTargi Sadownictwa i Warzywnictwa od czwartku 19 lutego
Następny artykuł„Nie będzie rozmów w namiotach ani na ulicy”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.