100-lat ogrodnictwa w SGGW [Zdjęcia]

100-lat ogrodnictwa w SGGW
W piątek, 15 października wykładowcy, pracownicy, absolwenci Wydziału Ogrodniczego SGGW oraz zaproszeni goście spotkali się podczas uroczystych obchodów 100-lecia ogrodnictwa w SGGW.

Z tej okazji zorganizowano rocznicową konferencję, która była okazją do przedstawienia historii Wydziału, a także jego dzisiejszej działalności naukowo-dydaktycznej w ramach Instytutu Nauk Ogrodniczych SGGW.

Gratulacje przekazali m.in. przedstawiciele uczelni rolniczych, Instytutu Ogrodnictwa, Instytutów i Wydziałów SGGW, a także organizacji i firm branżowych. Po konferencji goście jubileuszu mieli okazje odwiedzać Katedry i Zakłady nie tylko by zobaczyć, w jakich warunkach pracują naukowcy czy uczą się studenci ogrodnictwa, ale także by spotkać się z wykładowcami, także tymi emerytowanymi, oraz absolwentami Wydziału z różnych roczników. Nie zabrakło więc wzruszeń i spotkań po latach. 100-lecie ogrodnictwa w SGGW upamiętniono także okolicznościowym medalem.

Partnerami obchodów 100 lat ogrodnictwa w SGGW były firmy: UPL Polska, Syngenta Polska, Bayer, Agrosimex, Szkółka Jankowski i Syn, Helm, Szkółka ARNO oraz Plantpress.

W imieniu komitetu organizacyjnego bardzo dziękujemy wszystkim za udział w obchodach 100 lat ogrodnictwa w SGGW. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułNowe odmiany doniczkowych chryzantem drobnokwiatowych
Następny artykułRynek chryzantem u progu 1 listopada

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.