Po konferencji IBA

6. czerwca uczestnicy IV Międzynarodowej Konferencji Porzeczkowej IBA zakończyli pobyt w Polsce. Polska wywarła na nich ogromne wrażenie, byli zachwyceni tematyką konferencji, możliwością wymiany poglądów, polskimi plantacjami porzeczki czarnej ale i okolicą Białowieży, żubrami, Puszczą, krajobrazem i ….regionalnymi posiłkami.
Polska to egzotyczny kraj dla plantatorów z Australii czy Nowej Zelandii. Inni uczestnicy na konferencję przybyli ze Stanów Zjednoczonych, Japonii i z wielu stron Europy (Danii, Estonii, Finlandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Holandii, Norwegii, Ukrainy, Rosji, Szwecji i Wielkiej Brytanii). 
 
Następna konferencja, za dwa lata ma się odbyć na Litwie. 
 
Organizatorom IV Międzynarodowej Konferencji Porzeczkowej IBA dziękujemy za możliwość udziału w niej i gratulujemy ciekawego programu oraz sprawnej organizacji. Polacy zostali dostrzeżeni jako partner do rozmów przez „resztę świata” i mamy polskiego przedstawiciela w IBA – wiceprezydenta – Piotra Baryłę. 

Uczestnicy IV Międzynarodowej Konferencji Porzeczkowej 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułKomisja sejmowa o rekompensatach za szkody wyrządzane m.in. przez bobry
Następny artykułUwaga na możliwość ordzawień owoców!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.