Polskie jabłka w Singapurze

Od 1 listopada klienci w Singapurze mogą kupić polskie jabłka i wziąć udział w loterii, w której nagrodą są bilety PLL LOT na trasie Singapur - Warszawa - Singapur. Wszystko w ramach promocji polskich owoców.

Nasze owoce są dostępne w każdym sklepie w sieci NTUC FairPrice od 1 listopada 2018 r. do 15 stycznia 2019 r. Dotychczas przeprowadzono dwie akcje – od 9 do 11 listopada sprzedaż jabłek była objęta promocją ‘buy one get one free’, a w dniach 14-20 listopada można było spróbować polskich jabłek w ramach promocji ‘sampling and tasting’ w pięciu największych sklepach NTUC FairPrice.

Polskie jabłka w odmianie Gala Must oraz Red Prince sprowadza do Singapuru lokalny dystrybutor – firma Sedno Traiding Pte Ltd. Owoce pochodzą od czterech polskich producentów: Bastion Fruit, Grupy Producentów Owoców Galster, Grupy Producentów Ideal Sad oraz Ogrodniczej Logistyki.

Partnerami promocji polskich jabłek w Singapurze są Polska Agencja Inwestycji i Handlu (Zagraniczne Biuro Handlowe w Singapurze), Polskie Linie Lotnicze LOT oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
 
Źródło: Portal Promocji Eksportu

Related Posts

None found

Poprzedni artykułRejestracja zainteresowanych eksportem jabłek do Kolumbii – do 10 stycznia
Następny artykuł„Profesor Wojtaszek”- nowa odmiana różanecznika z UR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.