Wielka Majówka Timac Agro – konferencja i loteria

Panel specjalistyczny konferencji towarzyszącej Wielkiej Majówce Timac Agro Polska
Firma postanowiła zorganizować „Wielką Majówkę Timac Agro Polska”, czyli połączenie merytorycznej konferencji oraz specjalnej akcji marketingowej - „Wielkiej Loterii Timac Agro Polska”, skierowanej do topowych klientów firmy, którzy  od 2 stycznia do 24.04 kwietnia zakupili jednorazowo minimum 200 litrów nawozów płynnych. Pierwszych trzystu klientów, którzy zamówili powyższe ilości płynów, zostało imiennie zaproszonych na „Majówkę”.  Spotkanie odbyło się  w czwartek 11 maja, w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Congress & SPA w Ossie k. Rawy Mazowieckiej. Uczestnicy konferencji, nie tylko mogli wysłuchać atrakcyjnych wykładów tematycznych, ale także mieli możliwość wygrania jednej z 3 nagród: samochodów Nissan Navara i dwóch Skód Fabia.
„Majówkę” uroczyście otworzyła i gości przywitała prezes zarządu Timac Agro Polska – Agata Stolarska w kilku słowach przybliżając uczestnikom firmę Timac Agro i Grupę ROULLIER, do której firma należy. Przypomniała również o tym, skąd wziął się w Polsce zwyczaj majówek – zainaugurował takie plenerowe zabawy połączone z biesiadami król Stanisław August Poniatowski na podwarszawskich wówczas Bielanach (z uczestnictwem tysięcy ludzi).
Czwartkowe popołudnie  goście majówki Timac Polska Agro spędzili na konferencji, na pierwszej części której, wspólnej dla rolników i ogrodników,  wysłuchali dwóch wykładów.  Ten inauguracyjny wygłosił  prof. Jean B. Diatta z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Mówił on  temat „Równowaga i odpowiedzialność w produkcji roślinnej”. Jako drugi we wspólnej części o „Roli wapnia i fosforu w odżywianiu roślin” mówił prof. Witold Grzebisz, również z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
W panelu ogrodniczym przedstawiono następujące zagadnienia: „Nawadnianie i fertygacja upraw sadowniczych” – omówione przez prof. Waldemara Tredera z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach, „Nowa gama nawozów z biostymulacją przeznaczona do fertygacji” – zreferowane przez Piotra Szurka z Timac Agro Polska (mówił o KSC PHYT-actyl) oraz „Jakość drogą do sukcesu” – w interpretacji dr Magdaleny Kapłan z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (przedstawiła wyniki wieloletnich badań z produktem Maxifruit w jabłoniach) i „Jak uzyskać wysoką jakość plonu poprzez odpowiednie nawożenie” – autorstwa Mateusza Nowackiego z Timac Agro Polska (zaprezentował program nawozów płynnych z grupy Fertileader). 
 
Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja i miało miejsce losowanie nagród w „Wielkiej Loterii Timac Agro” dla klientów uczestniczących w wiosennej promocji produktowej podczas którego emocji nie brakowało. Szczęście uśmiechnęło się do Gospodarstwa Rolnego Piotr Szóstak i  Witolda Horotko, którzy wylosowali samochody Škoda Fabia oraz pana Tadeusza Zabłockiego, który stał się właścicielem Nissana Navara.  Zwycięzcom gratulujemy wygranych, a organizatorom udanej imprezy.

Szczęśliwi zwycięzcy loterii Timac Agro Poland z prezes Agatą Stolarską. Z „kluczykami” stoją od prawej: Piotr Szóstak, Łukasz Zabłocki, Witold Horotko

pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułSkładanie wniosków o dopłaty przedłużone do końca maja
Następny artykułRozbudowa Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu UP w Poznaniu

1 KOMENTARZ

  1. Dlaczego kupując nawozy Timac muszę przepłacać? W każdym litrze zawarto cenę nagród. Jakbym chcial to zagram sobie w totolotka. Kupując nawozy chce płacić za nawóz a nie za samochód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.