W tym roku kolejna Interpoma

Odbywa się co dwa lata i kolejna edycja (już jedenasta) wypada właśnie w tym roku. Interpoma 2018 przypada na 15-17 listopada i tradycyjne odbędzie się w Bolzano (Włochy).
Trwają przygotowania do tej największej na świecie wystawy poświęconej jabłkom. Organizatorzy (Fiera Bolzano) zapowiadają uczestnictwo w niej ponad 20 tys. profesjonalistów z całego świata. Interpoma skupia się na innowacji zarówno w produkcji jabłek, przechowywaniu, jak i marketingu tych owoców.
Nowym elementem tegorocznej edycji będzie wręczenie nagród Interpoma Technology Award. Pozwoli to na promocję najbardziej innowacyjnych rozwiązań technologicznych pokazywanych w trakcie wystawy. Poza tym po raz kolejny będzie prowadzona kampania BZ loves apple, która ma podkreślać powiązanie miasta gospodarza targów z produkcją jabłek. Będą się składać na nią wydarzenia odbywające poza targami np. w miejscach turystycznych (m.in. degusacje, pokazy kulinarne, wycieczki).

W poprzedniej edycji targów na powierzchni 25 tys. m kw. wystawiło się 460 firm z 24 krajów, w tym z Austrii, Belgii, Chorawacji, Danii, Francji, Niemiec, Włoch, Rumunii, Japonii, Wielkiej Brytanii, Izraela, Holandii, Polski, Czech, Rosji, Hiszpanii, Szwajcarji, Stanów Zjednoczonych, Irlandji, Korei, Słoweni, Portugali, Węgier i Serbii.  
Źródło: Fiera Bolzano
RS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię