Wymień stare urządzenie Kärcher na nowe

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Promocja Karcher
Masz na zbyciu stare urządzenie od marki Kärcher, które tylko zagraca Ci miejsce w garażu? Jeśli tak, to masz teraz świetną okazję do tego, aby je oddać do jednego z trzech salonów sprzedaży Kärcher Center MJM Jaroszyńscy! Zobacz, jakie to proste!

Urządzenie, które nie jest Ci już wcale potrzebne, możesz wymienić na -15% rabatu na jedną z trzech profesjonalnych myjek, które idealnie sprawdzą się w dużych pomieszczeniach magazynowych, sklepach, restauracjach, czy innych często eksploatowanych miejscach. Jeżeli od dawna chciałeś wypróbować i kupić jedno z profesjonalnych urządzeń od marki Kärcher, to myjka ciśnieniowa powinna pójść na pierwszy ogień ze względu na swoje szerokie zastosowanie! Będąc przedsiębiorcą, rolnikiem, czy przewoźnikiem musisz pomyśleć o zachowaniu nieskazitelnej czystości w swoim miejscu pracy!

Co możesz zyskać oprócz rabatu na jedną z trzech poniższych myjek?

● HDS 5/15 U
● HDS 8/18-4 C
● HDS 10/20-4 M

Jeżeli Twoje urządzenie ciśnieniowe, które oddasz (pamiętaj, że to może być dowolne urządzenie, nawet domowe od Kärcher) okaże się być najstarsze w Polsce, to możesz wygrać za symboliczną złotówkę kosiarkę akumulatorową LMO 18-36 o wartości 1879 zł! Pamiętaj, że kosiarka ma w swoim wyposażeniu szybką ładowarkę oraz baterię 18 V/5.0 Ah! Jeżeli masz już w swoim domu urządzenie z naszą platformą bateryjną, to będziesz miał kolejną baterię na wymianę do swojego sprzętu!

Zobacz szczegóły: mjm.com.pl/promocja-stare-na-nowe

Poznaj nasze produkty promocyjne!
HDS 5/15 U to mobilna myjka klasy pionowej z funkcją podgrzewania wody o zwartej, pionowej konstrukcji! Jest to rewelacyjne rozwiązanie do firm sprzątających, które specjalizują się w utrzymaniu czystości zewnętrznej np. fasad budynków, firmom rzemieślniczym (z branży malarskiej, ślusarskiej, instalatorskiej oraz warsztatom samochodowym). Za myjką HDS 5/15 U przemawia jej mobilność, ponieważ z łatwością zmieścisz ją do bagażnika samochodu typu kombi! Niezwykle elastyczny wąż ułatwia pracę z urządzeniem i nie skręca się podczas mycia, dzięki systemowi AVS.

HDS 8/18- 4 C to mocne urządzenie, dzięki któremu osiągniesz optymalne efekty czyszczenia! Jeżeli dbasz o środowisko i chcesz zużywać mniej paliwa, to pomoże Ci w tym tryb eco!efficiency! Ta myjka z łatwością pozbywa się ciężkich zabrudzeń i doskonale sprawdzi się w takich miejscach jak warsztaty samochodowe, gospodarstwa rolne oraz zakłady rzemieślnicze lub firmy transportowe! Jesteśmy przekonani o tym, że to urządzenie sprawi Ci komfort w codziennej pracy! Łatwość prowadzenia myjki, schowek na narzędzia i duże koła dają poczucie swobody! Koniecznie zapoznaj się z całą specyfikacją właśnie tego modelu urządzenia z promocji!

HDS 10/20-4 M to uniwersalna myjka, która sprawdzi się doskonale w zakładach komunikacji miejskiej, rolnictwie, przemyśle ciężkim czy transporcie! Ten model urządzenia jest niezwykle wydajny na tle innych myjek wysokociśnieniowych i nie sprawia problemów w obsłudze! Czym jeszcze się wyróżnia na tle pozostałych? Przede wszystkim posiada system dwóch zbiorników na środek czyszczący i ekologicznym trybem znajdującym się na obudowie urządzenia! Wytrzymała myjka HDS 10/20-4 M ma w swoim wyposażeniu mocny silnik, który jest chłodzony wodą, co przedłuża jego żywotność! Jest to wymarzony model myjki do Twojej firmy!

materiał prasowy

Related Posts

None found

Poprzedni artykuł8,7 mld zł na kontach rolników
Następny artykułPoinsecje – nie tylko na Boże Narodzenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.