Potato Poland 2020 Lubków – XXVII Krajowe Dni Ziemniaka startują już za cztery dni

XXVII Krajowe Dni Ziemniaka
Już za kilka dni rozpocznie się największa impreza ziemniaczana w Polsce – POTATO POLAND – Krajowe Dni Ziemniaka. Jest to jedna z najważniejszych specjalistycznych imprez FOOD&AGRO w kraju i Europie. Głównym organizatorem wydarzenia jest  Polska Federacja Ziemniaka, a współorganizatorami są Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin PIB BONIN. Miejscem spotkania producentów ziemniaków i firm branżowych 21-23 sierpnia będzie Lubków (woj. dolnośląskie).

Po raz kolejny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi objęło rolę współorganizatora POTATO POLAND. Gospodarzem wystawy POTATO POLAND 2020 jest Gospodarstwo Rolne Lubków, mieszczące się w województwie dolnośląskim, powiat bolesławiecki gmina Warta Bolesławiecka.

Na uczestników spotkania czekają firmy branżowe prezentujące swoją ofertę oraz eksperci, z którymi można będzie porozmawiać o produkcji, ochronie ziemniaków i o wymaganiachrynku.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Po więcej informacji zapraszamy na  stronę https://potatopoland.com/

Zarejestrować swoje uczestnictwo w Targach można tutaj

Poland Potato Days

Related Posts

None found

Poprzedni artykułDużo o kapustach i nie tylko… Łęczyca 2020 cz. 2. WIDEO
Następny artykułCięcie wiśni: Co rok, czy co dwa lata?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.