Składanie wniosków o dopłaty wydłużone do końca maja

ARiMR
Na wniosek samorządu rolniczego minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski przedłużył o dwa tygodnie tj. do 31 maja 2019 roku termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz obszarowych z PROW 2014-2020 za rok 2019.

W tym roku po raz drugi Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski za pomocą aplikacji eWniosekPlus. Co roku o dopłaty ubiega się ponad 1,3 mln rolników. Jak ustaliliśmy do 9 maja złożyli oni niespełna 740 tys. wniosków przez internet. ARiMR apeluje, by ze składaniem wniosków za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus nie czekać do ostatniej chwili.

Czytaj także: Większe wparcie dla młodych rolników

W razie jakichkolwiek wątpliwości rolnicy mogą zgłaszać się po pomoc w wypełnianiu dokumentów czy w sprawach związanych z obsługą techniczną aplikacji do biur powiatowych ARiMR. Czynna jest także infolinia – pod numerem 800 38 00 84 można uzyskać, np. informacje w przypadku problemów z zalogowaniem się do systemuinformuje Biuro Prasowe ARiMR.

Źródło: ARiMR

Related Posts

None found

Poprzedni artykułWiększe wsparcie dla młodych rolników
Następny artykułKomunikat Warzywniczy TIMAC – Sucha wiosna, a rozwój roślin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.