„Filmowy” konkurs firmy Kubota rozstrzygnięty

Podczas drugiego dnia targów Agro Show 2014 poznaliśmy zwycięzcę konkursu organizowanego przez markę Kubota pod hasłem „Kup ciągnik, nakręć film i wygraj wyjazd do Japonii”. Został nim Stanisław Suchorski, który poleci na wycieczkę do Japonii.

Konkurs trwał od 1 kwietnia do 5 września 2014 roku, a każdy, kto w tym czasie zakupił jeden z konkursowych modeli marki Kubota, nakręcił krótki filmik prezentujący pracę maszyny i przesłał go do organizatora, miał szansę na wygranie wycieczki do Japonii. – Nie spodziewaliśmy się aż tak dużego zainteresowania konkursem. W sumie otrzymaliśmy 27 filmików z czego większość na bardzo wysokim poziomie.  Wyłonienie laureatów nie było zatem proste. Po burzliwych naradach udało się wybrać trzy, naszym zdaniem, najlepsze nagrania – mówił Andrzej Sosiński, Specjalista ds. Marketingu marki Kubota.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 20 września na targach Agro Show 2014. Finał poprowadził Krzysztof Ibisz, obecny na stoisku targowym firmy Kubota przez cały weekend. Po wyświetleniu wszystkich finałowych nagrań, bilet do Japonii otrzymał od prowadzącego i przedstawicieli firmy Kubota – Stanisław Suchorski, który już w marcu 2015 roku wraz z osobą towarzyszącą uda się na wycieczkę do Kraju Kwitnącej Wiśni. Drugie i trzecie miejsce zajęli odpowiednio Mariusz Sobiczewski i Beata Przybył, którzy za swoje osiągnięcia otrzymali od firmy Kubota cenne nagrody. Do pozostałych uczestników rozesłane zostały drobne upominki.

Źródło: materiały Kubota

Related Posts

None found

Poprzedni artykułWnioski o pomoc do porzeczki i wiśni do 15 października
Następny artykułKolejna inwestycja puławskich Azotów oddana do użytku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.