Linia sortownicza Krukowiaka na Agro Show

Do tej pory w ofercie KFMR KRUKOWIAK znajdowały się sortowniki sitowe do ziemniaków i cebuli o maksymalnej wydajności nie przekraczającej 4,5 tony ziemniaków na godzinę. Na zakończonym 24 września Agro Show Krukowiak pokazał, między innymi, wchodzącą do oferty firmy linię sortowniczą o znacznie wyższych parametrach składającą się z kosza zasypowego z podajnikiem, sortownika taśmowego o szerokości 90 cm oraz stołu przebierczego zakończonego workownicą.
Ustalenie wydajności pracy linii jest trudne, gdyż zależy od bardzo wielu czynników.Kosz zasypowy pozwoli na wysypywanie materiału ze skrzyniopalet i mniejszych przyczep. Z kosza podajnikiem z taśmą gumową materiał trafia na sortownik. Dzieli on materiał na trzy frakcje, z których największa trafia na stół przebierczy, na którym ręcznie dokonywana jest selekcja materiału. Stół zakończony jest workownicą umożliwiającą zmianę worków bez przerywania pracy maszyny. Workownicami także zakończone są zsypy z pozostałych sekcji. Linia napędzana jest dwoma silnikami elektrycznymi o mocy 0,9 kW (osobno podajnik, zaś sortownik i stół przebierczy na jednym silniku). 
 
pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułW niedzielę III Lubuski Kiermasz Ogrodniczy w Kalsku
Następny artykułOpen Days Monsanto w Holandii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.