Nowość dla producentów borówki

Fot. A&B Packing Equipment
Amerykański producent linii pakujących do owoców – A&B Packing Equipment inc. rozpoczął sprzedaż w Polsce najnowszego modelu swojej naważarki Evolution.

A&B Packing Equipment, obecne w Polsce poprzez dystrybutora, firmę Milbor sp.z.o.o., to producent linii pakujących przeznaczonych do pakowania borówki amerykańskiej, pomidorów cherry, czereśni oraz pieczarek. Z urządzeń A&B korzysta obecnie ponad 1100 firm na świecie. A&B jest obecne w Polsce od  2013 roku, kiedy sprzedała pierwszą linię pakującą do borówki amerykańskiej. Firma dysponuje również serwisem w Polsce.

Naważarka Evolution to flagowe urządzenie firmy A&B. Dostępna w wersjach przeznaczonych do pakowania borówki, pomidorów cherry, czereśni oraz pieczarek, maszyna pozwala na ich dokładne naważenie i zapakowanie w pojemniki plastikowe przy wydajności osiągającej 200 pojemników na minutę. Jest to jeden z najbardziej wydajnych a za razem bardzo dokładny i delikatny dla owoców system naważający w punetki.

Firma A&B Packing Equipment zaczynała prawie 20 lat temu jako producent borówki, a pierwszy sprzęt pakujący został stworzony na potrzeby własnej plantacji. – Do dziś każdy nowy element sprzętu projektowany w fabryce jest wpierw testowany na plantacji założyieli firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą delikatność z jaką traktowane są owoce – tłumaczy Piotr Milewski, który odpowiada za sprzedaż w Polsce.

Jak informuje Piotr Milewski, firma A&B Packing Equipment planuje dalszy rozwój na polskim rynku, przede wszystkim w segmencie borówki amerykańskiej.

Naważarka Evolution firmy  A&B Packing Equipment

Źródło: materiały firmy

Related Posts

None found

Poprzedni artykułKłopoty z nowymi rynkami dla jabłek
Następny artykułKonferencje Zimowe firmy Syngenta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.