Uroczyste otwarcie w Kozeninie

Pokaz maszyn w Kozeninie
23 maja w miejscowości Kozenin koło Sławna odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby firmy Premium Trade. Na tę okoliczność przybyli przedstawiciele prasy regionalnej i branży rolniczej, administracji państwowej oraz indywidualni goście.

Jak mówił Hubert Oratyński, prezes firmy Premium Trade, pierwsza sprzedaż sprzętu rolniczego w tej firmie odbyła się w sierpniu 2008 r. Wówczas polityką firmy zajmowało się pięć osób. Efektem współpracy z firmą John Deere (trwa od października 2012 r.) było otwarcie oddziału w Grójcu (listopad 2012 r.) oraz Kielcach (kwiecień 2013 r.).

Obecnie firma posiada szeroką gamę maszyn rolniczych 69 polskich producentów. W części magazynowej znajduje się ok. 1700 produktów. Oprócz szerokiego wyboru ciągników rolniczych, sadowniczych i komunalnych, maszyn uprawowych oraz do zielonek, kombajnów zbożowych oraz różnych maszyn specjalistycznych firma Premium Trade posiada nowoczesny serwis oraz zajmuje się testowaniem rozwiązania połączenia instalacji LPG z ON w ciągnikach i ładowarkach.

AW

Więcej zdjęć z Kozenina zobaczyć można tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię