SUKCES PSTROLISTNEJ PETUNII

  Sukces kaskadowej petunii "Limelight", o kremowo-zielonych liściach (czyt. też HO 3/99), przeszedł najśmielsze oczekiwania jej hodowców. W samej tylko Wielkiej Brytanii producenci roślin rabatowo-balkonowych zamówili w tym roku około 1,6 mln sadzonek tej, rozmnażanej wegetatywnie, odmiany. Ponad 270 detalistów, w tym centra ogrodnicze, supermarkety i sklepy ogrodniczo-budowlane, zostało powiadomione za pośrednictwem prasy o debiucie odmiany "Limelight". Reprezentant Hamer Flower Seeds — przedsiębiorstwa, które wprowadziło nową petunię — stwierdził, że jej debiut rynkowy był najlepszy w całej dotychczasowej historii firmy.

  "LIMELIGHT PURPLE" W TOWARZYSTWIE BAKOPY (SUTERA DIFFUSUS) I BLUSZCZYKA KURDYBANKA (GLECHOMA HEDERACEA)


  Na podstawie Horticulture Week, 15.04.99.

  Sukces kaskadowej petunii „Limelight”, o kremowo-zielonych liściach (czyt. też HO 3/99), przeszedł najśmielsze oczekiwania jej hodowców. W samej tylko Wielkiej Brytanii producenci roślin rabatowo-balkonowych zamówili w tym roku około 1,6 mln sadzonek tej, rozmnażanej wegetatywnie, odmiany. Ponad 270 detalistów, w tym centra ogrodnicze, supermarkety i sklepy ogrodniczo-budowlane, zostało powiadomione za pośrednictwem prasy o debiucie odmiany „Limelight”. Reprezentant Hamer Flower Seeds — przedsiębiorstwa, które wprowadziło nową petunię — stwierdził, że jej debiut rynkowy był najlepszy w całej dotychczasowej historii firmy.  „LIMELIGHT PURPLE” W TOWARZYSTWIE BAKOPY (SUTERA DIFFUSUS) I BLUSZCZYKA KURDYBANKA (GLECHOMA HEDERACEA)


  Na podstawie Horticulture Week, 15.04.99.

  Related Posts

  None found

  Poprzedni artykuł70 LAT ŻYCIA, 50 LAT PRACY
  Następny artykułPRZYSZŁOŚCIOWY ŁAŃCUCH DYSTRYBUCJI

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz treść komentarza
  Wpisz swoje imię

  ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.