Owoce miękkie Ukrainy: rynek owoców zamrożonych i świeżych

Jagoda kamczacka
fot. P. Grel
W tym roku największy projekt poświęcony ukraińskim owocom miękkim obchodzi jubileusz – 10 lat upłynęło od organizacji pierwszej konferencji międzynarodowej “Owoce miękkie Ukrainy: rynek owoców zamrożonych i świeżych”.

Co roku organizatorzy zmieniają miejsce konferencji. Dotąd odbyła się ona już w Kijowie, Czerkasach, Lwowie, Zaporożu, Winnicy, Mykołajewie oraz Dnieprze. Zmieniają również uczestnicy konferencji. Co roku około jednej trzeciej z nich uczestniczy w wydarzeniu po raz pierwszy. W roku 2019 do grona uczestników dołączy ponad 50 producentów owoców miękkich z Gruzji, Mołdowy, Tadżykistanu i Uzbekistanu. Zmieniając tematykę spotkań co roku omawiamy wszystkie kluczowe tematy w branży owoców miękkich: od marketingu po produkcję.

Natomiast niezmiennie od 10 lat organizatorem konferencji pozostaje projekt “APK Inform: warzywa i owoce”. Konferencja przebiega w formacie dwudniowym: w pierwszym – część plenarna, drugiego dnia– wizyta u wybranego producenta owoców miękkich.

Tegoroczna Konferencja odbędzie się w Kijowie 21-22 maja.

Piotr Grel
za: fruit-inform.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.