Nagrodzono największy na świecie labirynt grabowy

Być może niektórzy z naszych Czytelników już się z nim zetknęli – pokazywaliśmy ten obiekt na naszym portalu. Z przyjemnością do niego wracamy – właśnie został nagodzony w ogólnopolskim konkursie Tourism Trend Awards 2017.
Labirynt jest jedną z atrakcji Ogrodów Hortulus Spectabilis w Dobrzycy (Zachodniopomorskie) – więcej można przeczytać tutaj. W kategorii Nowa Oferta Turystyczna powyższego konkursu zdobył on srebrny medal za prowadzoną w nim grę terenową „Labirynt Mocy”. Jej uczestnicy otrzymują na wejściu do labiryntu talie kart z podobiznami słowiańskich i germańskich bogów zadaniem uczestników jest jak najszybciej odnaleźć „terminale” w których kasując karty odbierają im boskie atrybuty i – również jak najszybciej – wyjść z grabowego labiryntu.
Planującym odwiedzenie tego zakątka Wybrzeża w lipcu może się przydać informacja o innej, bardziej „statycznej” przyjemności, jakiej mogą dosłownie zakosztować w Dobrzycy – 15 i 16 lipca w Ogrodach odbędzie się II Kulinarny Festiwal Kwiatów Jadalnych.
pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułHandel zagraniczny polskimi pomidorami
Następny artykułWłochy: susza na północy kraju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.