Rośliny doniczkowe – ważny temat webinarium 5.01.2021 [VIDEO]

Zielistka
Zorganizowane 5 stycznia przez firmę Plantpress Sp. z o.o. webinarium pt. Rośliny doniczkowe oczyszczające powietrze, które poprowadził dr Piotr Czuchaj z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dla nas, organizatorów, jest to powód do radości, ale też dowód, jak ważny i nieustająco aktualny jest temat zanieczyszczeń powietrza i możliwości wykorzystania "zielonych" filtrów w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych.

Dziękujemy Prelegentowi za ciekawe przedstawienie tego zagadnienia, wszystkim uczestnikom spotkania za aktywny udział i chęć pogłębienia wiedzy na ten temat oraz naszemu partnerowi – firmie ICL Polska Sp. z o.o, producentowi nawozów z serii Osmocote®.
Tych, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu, a chcieliby się zapoznać z przedstawionym na nim tematem, a także tych, którzy chcieliby ponownie obejrzeć webinarium, zapraszamy do obejrzenia nagrania.

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym można nabyć książkę dr. Piotra Czuchaja pt. Rośliny doniczkowe oczyszczające powietrze – w domu, w pracy, w szkole.

https://www.plantpress.pl/produkt/rosliny-doniczkowe-oczyszczajace-powietrze/

Related Posts

None found

Poprzedni artykułKomputery dla dzieci – prawie 39 tysięcy złożonych wniosków
Następny artykułNowoczesne systemy w służbie roślin – Arboretum Wirty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.