Udane spotkanie z Vitroflorą

Spotkanie w Gołuchowie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem
14 września firmy Vitroflora, oferująca materiał wyjściowy roślin ozdobnych oraz Everris, producent nawozów, zorganizowały w Gołuchowie seminarium dla producentów roślin balkonowo-rabatowych.

Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ogrodników, przybyło na nie ponad 100 osób z całej Polski. Zaprezentowano na nim nowości z oferty firmy Vitroflora, omówiono najważniejsze czynniki wpływające na powodzenie uprawy pelargonii, a także przekonywano o konieczności stosowania dobrych nawozów. Nie zabrakło także tematu związanego z uprawą bylin.

Po spotkaniu odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród dla uczestników seminarium, wręczono m.in. prenumeraty pakietu „Hasło Ogrodnicze” + „Rośliny Ozdobne” wraz z książkami, kupony na zakup nasion w firmie Vitroflora, nawozy oraz wiele innych upominków.

Część załogi firmy Vitroflora

Ted van Dijk, specjalista z firmy Fides, omówił podstawowe warunki uprawy pelargoniiPiotr Chmielowiec z firmy Everris przekonywał, że warto używać dobrych i sprawdzonych nawozów

W czasie spotkania odbyła się loteria, na której można było wygrać atrakcyjne nagrody

Tekst i fot. I. Sprzączka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.