Centrum Handlowe Rijk Zwaan w Berlinie

Klientka Centrum w okularach "eye tracking glasses"
Rijk Zwaan oficjalnie otworzył Centrum Handlowe w Berlinie. Jest ono następnym krokiem firmy w zakresie dalszej poprawy usług dla sprzedawców detalicznych i określania odpowiednich priorytetów dla programów hodowlanych firmy.
Przed wprowadzeniem na rynek nowości firma dąży do określenia optymalnego pozycjonowania swoich produktów. – Razem z naszymi partnerami coraz częściej dyskutujemy na takie tematy, jak planowanie asortymentowe, pakowanie i prezentacja na półce – mówi Jörg Werner, menedżer ds. rozwoju firmy. -Nasze nowe Centrum Handlowe pomoże nam jeszcze bardziej sprofesjonalizować ten proces.
 
Centrum Handlowe jest wyposażone w najnowocześniejsze technologie, jak na przykład okulary śledzące ruch gałki ocznej – pomaga to monitorować, co przyciąga uwagę konsumentów podczas robienia zakupów. -Narzędzia takie są już stosowane regularnie w innych kategoriach produktów, ale są stosunkowo nowe w naszej branży – mówi J. Werner. – W połączeniu z rozmowami indywidualnymi i grupowymi mamy teraz wszystko, czego potrzebujemy, aby zbadać i przeanalizować zachowanie konsumentów. Ponadto lokalizacja oferuje pracownikom Rijk Zwaan i partnerom nieograniczone możliwości organizowania wszelkiego rodzaju szkoleń i wydarzeń inspirujących – dodał.
za: rijkzwaan.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię