Jeszcze większe targi

Fruit Logistica 2019 Berlin
Fruit Logistica 2019 Berlin - fot. P. Grel
W Berlinie rozpoczęła się dzisiaj kolejna edycja targów Fruitlogistica. Impreza nieodmiennie prezentuje dobrą kondycję i ma potencjał rozwojowy. Jak co roku na targach zorganizowane zostało wspólne stoisko narodowe Polski.

W bieżącym roku w halach wystawowych Messe Berlin wystawia się 3200 firm z branży handlu ogrodniczego. Ich przedstawiciele reprezentują dziewięćdziesiąt państw. Oczekuje się, że Targi odwiedzi prawie 80 tysięcy zainteresowanych tą ofertą handlowców.

W południe uroczyście otwarto polskie stoisko zorganizowane wspólnym wysiłkiem władz administracyjnych, samorządów wojewódzkich oraz organizacji producenckich. Oprócz wspólnej ekspozycji – „polskiej wyspy” – w tej samej Hali B targów ma swoje stoika jeszcze wiele samodzielnie występujących polskich firm.

Przez najbliższe kilka dni postaramy się relacjonować ciekawostki z Targów zachęcając do odwiedzania naszych portali, a później czasopism Plantpressu, których redaktorzy właśnie szukają w berlinie materiałów do targowych relacji.

PG

Zapraszamy do galerii – Polskie stoisko na Fruit Logistica 2019.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPIORiN: Informacja dla podmiotów eksportujących jabłka do Chin i Wietnamu – przypomnienie
Następny artykułKongres Borówkowy w Małej Wsi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.