Ogólnopolskie Dni Owada nagrodzone

Już po raz drugi Ogólnopolskie Dni Owada otrzymały nagrodę w konkursie Słoneczniki 2016.
 
W sobotę, 3 września na deskach Teatru Groteska w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie Słoneczniki 2016 organizowanym przez portal CzasDzieci.pl. Nagrodzono najbardziej rozwojowe inicjatywy dla dzieci w sześciu kategoriach- Język, Logika, Sztuki Wizualne, Muzyka, Ruch i Przyroda.
Ogólnopolskie Dni Owada organizowane przez Uniwersytet Rolniczy w Krakowie otrzymały Nagrodę Rodziców SŁONECZNIKI 2016 w kategorii  „Przyroda – rozumienie praw przyrody, wrażliwość ekologiczna, umiejętności badawcze, klasyfikacyjne”. Nagrodę odebrał prof. dr hab. inż. Stanisław Mazur, dziekan Wydziału Biotechnologii i Ogrodnictwa. 
To nie pierwsza nagroda dla Uniwersytetu Rolniczego w tym konkursie. Uczelnia nagradzana była już dwukrotnie. W 2013 r. Uniwersytet Rolniczy otrzymał Nagrodę Rodziców za koordynację Festiwalu Nauki 2013, natomiast w 2014 r. – wyróżnienie specjalne Jury za „Ogólnopolskie Dni Owada”.

za: ur.krakow.pl
pg 

Related Posts

None found

Poprzedni artykułSpadek produkcji malin w Serbii
Następny artykułŚwiatowy handel truskawkami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.