Targi i Giełda w Krakowie

Targi i Giełda w Krakowie - 28-29.09.2019
W weekend 28-29 września przed zabytkowym dworkiem Uniwersytetu Rolniczego, przy ul. Balickiej 253 już po raz szósty odbywać się będą Małopolskie Targi Żywności „Zasmakuj z UR”.

W tym roku Targi po raz pierwszy połączone będą z XXII Małopolską Giełdą Agroturystyczną. W programie: stoiska z żywnością tradycyjną i regionalną, degustacje, prezentacje ofert agroturystycznych, warsztaty z mielenia ziaren zbóż i wypieku chleba, strefa edukacji, porady żywieniowe, porady dietetyków i trenerów personalnych, pokazy tańca oraz zajęcia z animatorami.

Celem organizowanego na Uniwersytecie Rolniczym wydarzenia jest propagowanie idei zdrowego odżywiania oraz przybliżanie zasad produkcji żywności w sposób tradycyjny i

W trakcie Targów zaplanowano prezentację Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przetwórców
i Producentów Produktów Ekologicznych „Polska Ekologia”, które promować będzie wyroby mięsne wieprzowe i wołowe rodzimych ras oraz w jakości BIO, a także warzywa, owoce oraz wyroby zbożowe i mleczarskie od członków stowarzyszenia

Ponadto odbywać się będą bezpłatne porady żywieniowe, pokazy kulinarne, gry i zabawy z animatorami, występy zespołów artystycznych, pokazy taneczne,  wesołe miasteczko oraz liczne konkursy z nagrodami!

Odwiedzający będą mogli nabyć wino z Winnicy Uniwersytetu Rolniczego „Garlicki Lamus” oraz  piwo z Browaru Uniwersyteckiego.

Piotr Grel
za: ur.krakow.pl

Related Posts

None found

Poprzedni artykułSystem TRACES
Następny artykułKapustne trzymają cenę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.