W październikowym „Haśle Ogrodniczym” o sortowaniu i pakowaniu

Tematem październikowego numeru „Hasła Ogrodniczego” jest „Sortowanie i pakowanie” - podpowiadamy w nim, jak przygotować warzywa i owoce do sprzedaży zgodnie z najwyższymi standardami.

W ramach tego dodatku prezentujemy przykłady innowacyjnych linii sortowniczych i urządzeń, wykorzystywanych w gospodarstwach przygotowujących towar do sprzedaży, a także tych prezentowanych na międzynarodowych targach. Piszemy o najnowszych trendach – opakowaniach jednostkowych, ale z ograniczeniem odpadów.

W dziale warzywniczym podpowiadamy m.in. w kwestii wyboru rozsady pomidora raz przypominamy o konieczności dezynfekcji szklarni po zakończonym sezonie.  W dziale sadowniczym prezentujemy m.in. „Nowe rozwiązania w ochronie przed gradem” oraz ciekawe propozycje oferowane przez firmy w czasie Dnia Otwartego Sadu Doświadczalnego SGGW dot. odmian, nawożenia i ochrony.

Polecamy także tematykę ekonomiczną, w tym dotyczącą opłacalności produkcji jabłek. Jak zwykle prezentujemy informacje dotyczące cen warzyw i owoców na rynkach w Polsce i za granicą.

Polecała Joanna Klepacz-Baniak, redaktor naczelna „Hasła Ogrodniczego”

Numer 10/2017 „Hasła Ogrodniczego” do nabycia w sklepie Plantpressu.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułCeny: ogórki i pomidory szklarniowe w Polsce
Następny artykułNowy numer „Szkółkarstwa” – tym razem podróżniczo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.