W październikowym „Haśle Ogrodniczym” o sortowaniu i pakowaniu

Tematem październikowego numeru „Hasła Ogrodniczego” jest „Sortowanie i pakowanie” - podpowiadamy w nim, jak przygotować warzywa i owoce do sprzedaży zgodnie z najwyższymi standardami.

W ramach tego dodatku prezentujemy przykłady innowacyjnych linii sortowniczych i urządzeń, wykorzystywanych w gospodarstwach przygotowujących towar do sprzedaży, a także tych prezentowanych na międzynarodowych targach. Piszemy o najnowszych trendach – opakowaniach jednostkowych, ale z ograniczeniem odpadów.

W dziale warzywniczym podpowiadamy m.in. w kwestii wyboru rozsady pomidora raz przypominamy o konieczności dezynfekcji szklarni po zakończonym sezonie.  W dziale sadowniczym prezentujemy m.in. „Nowe rozwiązania w ochronie przed gradem” oraz ciekawe propozycje oferowane przez firmy w czasie Dnia Otwartego Sadu Doświadczalnego SGGW dot. odmian, nawożenia i ochrony.

Polecamy także tematykę ekonomiczną, w tym dotyczącą opłacalności produkcji jabłek. Jak zwykle prezentujemy informacje dotyczące cen warzyw i owoców na rynkach w Polsce i za granicą.

Polecała Joanna Klepacz-Baniak, redaktor naczelna “Hasła Ogrodniczego”

Numer 10/2017 “Hasła Ogrodniczego” do nabycia w sklepie Plantpressu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię