Nowy numer „Szkółkarstwa” – tym razem podróżniczo

Nadeszła jesień, która – przynajmniej w niektórych szkółkach – kończy czas najbardziej intensywnych prac, zostawiając nieco wolnych chwil na inne czynności czy nawet przyjemności. Polecamy zatem najnowszy numer „Szkółkarstwa” 5/2017, który jak zauważyliśmy „wyszedł” nam nieco bardziej podróżniczy niż zwykle.

Obok licznych artykułów oraz relacji z polskich imprez (w tym ostatniej, jubileuszowej edycji warszawskiej wystawy „ZIELEŃ TO ŻYCIE”) i szkółek, znalazły się w nim także reportaże z Holandii, Włoch oraz Wielkiej Brytanii. Opisujemy w nich m.in. alternatywne niszowe kierunki, jakie wybrali niektórzy szkółkarze z Holandii, podpatrzone we Włoszech sposoby na funkcjonowanie nie tylko dużych, ale i bardzo małych gospodarstw czy też wymagające czasem kompromisu metody doboru asortymentu produkcyjnego w szkółkach brytyjskich.

Warto więc może w wolnej chwili sprawdzić, co słychać w szkółkarskim świecie. 

Polecał Wojciech Górka, redaktor naczelny dwumiesięcznika “Szkółkarstwo”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.