Strona główna Tagi Polskie jabłka
Tag:

polskie jabłka

KUPS komentuje nową propozycje Ministerstwa Finansów

Nowa propozycja Ministerstwa Finansów ( informacja o projekcie podniesienia stawki VAT dla nektarów na 8%, a napojów z min. 20% zawartości soku/przecieru na 23% ) w żadnym wypadku nie załatwia sprawy, to kosmetyka, a nie rozwiązanie problem - mówi Julian Pawlak, prezes zarządu Krajowej Unii Producentów Soków.

Z ziemi polskiej do włoskiej

I nie trzeba się w tytule doszukiwać błędu. Za to portal corrierortofruticolo „odkrył” na swoim, czyli włoskim podwórku sok jabłkowy zapakowany w bag-in-box. Co tak zaskoczyło włoskich specjalistów z fachowego przecież portalu?

Klepisko: zjedz ogryzek

Czy wiecie, że w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, które właśnie odbywają się w Krakowie, intensywnie promowane są polskie jabłka? Każdy sadownik powinien zobaczyć jaki wizerunek mają OWOCE JEGO PRACY, w oczach młodych konsumentów z całego świata.  Zadbało o to Ministerstwo Rolnictwa oraz Agencja Rynku Rolnego, chcąc aby kampania dotarła do wielu osób i by była niezapomniana. Warto przyjrzeć się tej akcji i POŚWIĘCIĆ na to chociaż pięć minut.

Polskie jabłka na targach Fruit Innovation

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Rzymie wraz ze spółką Appolonia zorganizował stoisko promujące polskie owoce na targach Fruit Innovation w Mediolanie (20-22 maja 2015 r.).

Nie samym jabłkiem

W  warszawskim  centrum wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego odbyła się 28 maja konferencja sadownicza „Polskie jabłka wobec wyzwań globalnego rynku. Szanse i aktualne zagrożenia“. Po więcej informacji
odsyłamy do zakładki rynek i prawo.

Polskie jabłka

28 maja w  warszawskim  centrum wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego odbyła się konferencja sadownicza „Polskie jabłka wobec wyzwań globalnego rynku. Szanse i aktualne zagrożenia“.

Dołącz do nas na Facebooku

23,529FaniLubię

Ostatnie artykuły

Borówka z Gruzji idzie w świat

W nadmorskim pasie ziem Adżarii i Gurii – niegdyś gęsto pokrytych plantacjami herbaty - dzisiaj wiele gospodarstw wprowadza do uprawy borówkę wysoką. Gruzińskie firmy podejmują też udane próby eksportu tej jagody.

Produkcja rosyjskiego wina

Po odnotowanym w 2017 r. dołku produkcyjnym w Rosji produkcja rodzimych gatunków win nadal nie może się odbić od dna. Produkcja nie jest dla Rosjan łatwa, ale ten kapitałochłonny biznes nęci opłacalnością.

Wspomnienie: Maria Pruszyńska

W redakcji praca wre nad programami ochrony roślin na kolejny sezon… „Ochrony roślin”, z tym połączeniem wyrazów, właściwie określeniem, zawsze będzie się wiązało jedno z czasopism wydawane przez naszą firmę, mianowicie bardzo specjalistyczny miesięcznik – „Ochrona Roślin”.