Arena Agro Ostróda

Pierwsza profesjonalna wystawa branżowa w północno-wschodniej Polsce została zorganizowana 14 i 15 lutego w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i okazała się sporym sukcesem organizacyjnym. Debiut ARENY AGRO wypadł bardzo dobrze, a wybór zimowego terminu - weekendu w połowie lutego - został oceniony przez rolników i przez wystawców jako strzał w dziesiątkę. Dopisały zarówno pogoda, jak i frekwencja.
W ciągu dwóch dni imprezę odwiedziły 18 394 osoby. Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zapewniła wstęp wolny dla wszystkich odwiedzających oraz bezpłatny parking i katalog wystawy. Grupy zorganizowane mogły liczyć na dofinansowanie kosztów dojazdu na wystawę.
 
Podczas imprezy, w nowoczesnej hali, na powierzchni 10 000 m2 swoją ofertę przedstawiło ponad 100 wystawców reprezentujących blisko 150 polskich i zagranicznych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych. W trakcie trwania wystawy rolnicy mieli doskonałą okazję do pogłębienia swojej wiedzy branżowej. Pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zorganizowali ciekawe wystąpienia pod tytułem „Zasady przyznawania płatności bezpośrednich w 2015 roku”. Sporą frekwencją cieszyły się też wykłady zatytułowane „Najlepsze doświadczenia zagranicznych rolników w zakresie wdrażania zazielenienia (greening)”. 
 
Za: mat. PIGMIUR

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPremier: zgody na miasteczko nie ma
Następny artykułNa kolejny wiek życia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.