„Jagodowe trendy 2016”

Dwunaste spotkanie w Kraśniku poświęcone owocom jagodowym zaczyna się już w najbliższy czwartek. Jeszcze jest czas, by zsynchronizować swoje kalendarze z tą imprezą.
Przez te 12 lat konferencja i wystawa w Kraśniku z regionalnej przerodziła się w ogólnokrajową, tak jak Lubelszczyzna z jednego z regionów produkcyjnych stała się liderem upraw jagodowych. 
Organizatorzy przygotowali kilkadziesiąt wystąpień omawiających organizację branży, problemy rynkowe, uprawę jagodowych, ich ochronę, nawożenie. Przypomniane zostaną dobre standardy produkcji, wiele czasu poświęci się nowościom (nazwa wydarzenia zobowiązuje). Jak co roku wśród nowości będzie cos o nowym, czy może zapomnianym nieco gatunku – tym razem o rokitniku. Pełny program – tutaj.
W Kraśniku stawią się liczne firmy zaplecza produkcyjnego. Nie zabraknie i wydawnictwa Plantpress. Będzie możliwość uzupełnienia fachowej biblioteczki o wydane ostatnio nowości, aktualne programy ochrony, odnowienie prenumeraty. To ostatnie będzie premiowane – promocyjna ceną miesięcznika „Truskawka, malina jagody” oraz dołączanego gratis programu ochrony wybranego gatunku i jednej z dwóch pułapek na Drosophila suzuki.
Do zobaczenia w Kraśniku!

Konferencja odbędzie się w dniach 25-26 lutego w Kraśniku w Powiatowym Centrum Sportu i Rekreacji przy Zespole Szkół Nr 3 (ul. Słowackiego 7) – początek w czwartek o 8.30, w piątek o 9.00. Dokładny program spotkania „Jagodowe Trendy” w kalendarzu.

Related Posts

None found

Poprzedni artykuł„Spotkanie z przemysłem przetwórczym”
Następny artykułUżywane traktory pociągną biznes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.