25. Agropromocja

Jutro i w niedzielę (5-6 września) w Nawojowej k. Nowego Sącza po raz 25 odbędzie się Agropromocja - największa wystawa rolnicza w regionie. Jest ona okazją do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań technicznych w produkcji rolnej, ekologii, ochronie środowiska, przetwórstwie rolno-spożywczym, ogrodnictwie, nasiennictwie, budownictwie wiejskim, środkach ochrony roślin i nawozach.
Zgodnie ze swoją nazwą przypomni także dorobek dziedzictwa kulturowego i folkloru małopolskiej wsi i żywności produkowanej metodami ekologicznymi. 
Podczas wystawy swój dorobek, wyroby i usługi zaprezentuje blisko 400 firm z branż rolniczych i około rolniczych. W sobotę, podczas uroczystego rozpoczęcia Wystawy nastąpi rozstrzygnięcie wojewódzkich konkursów: „Agroliga”, „Estetyczna zagroda”, „Najlepsze gospodarstwo agroturystyczne i obiekt turystyki wiejskiej w Małopolsce”, 8 edycji małopolskiego konkursu „Na najlepsze gospodarstwo ekologiczne w Małopolsce w 2015”, Konkursu Potraw Regionalnych.
W ostatnich latach frekwencja na Agropromocji osiągała 30-50 tysięcy osób.

za: modr.pl

pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułNowy herbicyd do upraw warzyw
Następny artykułEuropejskie Święto Jabłka 2015 w Obrazowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.