Kolejny raz na Klimeckiego

Dyr. K. Maj (Chemobudowa SA) wita uczestników i gości 39. Wystawy
Kraków jest miastem, w którym cykliczne imprezy ogrodnicze zaczęły prawie równocześnie z przemianami gospodarczymi w kraju. Dzisiaj rozpoczęła się na teranach wystawowych Chemobudowy 39. Wystawa Ogrodnicza.

Numeracja może byc myląca – w Krakowie wystawy takie odbywają się dwukrotnie w roku – wiosną i jesienią. Stąd wysoki numer kolejny imprezy. Stałymi fragmentami ekspozycji są stoiska urządzane przez klub Orchidea oraz Florystyczny Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie (jeden z patronów Wystawy). Wśród wystawców, także tradycyjnie, znaleźć można wiele stoisk znanych krakowskich gospodarstw ogrodniczych oraz przedsiębiorstw z branży od wielu lat działających w regionie Małopolski.

Również jak co roku Wystawie towarzyszy cieszący sie dużą popularnością wśród krakowian kiermasz roślin i drobnego sprzętu ogrodniczego.

Wystawa trwa do niedzieli 11 maja, organizatorzy zapraszają na ulicę Klimeckiego 14.

Zapraszamy także do naszej galerii.
pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułProgram Stypendiów Pomostowych 2014/2015
Następny artykułW niedzielę święto sadowników w Samborcu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.