Ostatni dzień IPM 2013

Koreańczycy na zbiorowym stoisku prezentowali m.in. technologię LED
Dzisiaj zakończą się w Essen międzynarodowe targi IPM. Można je już podsumowywać. W bieżącym roku wystawiało się 1530 wystawców z 46 krajów świata. Wśród debiutantów są Peru, Sri Lanka i Korea Południowa, po kilku latach nieobecności wróciła Grecja.
Targi rozwijają się i zyskują na znaczeniu – w tym roku patronat nad nimi zgodziła się przyjąć federalna minister rolnictwa Niemiec Ilse Aigner. Na kończących się targach bardzo wyraźnie zaznaczyły swą obecność firmy zamujące się techniką i technologiami producji ogrodniczej – tanowiły 26% wystawców. W tym roku krajami partnerskimi targów były kraje bałtyckie – Litwa, Łotwa i Estonia.

Na przeprowadzonym w czwartek, 24 stycznia Międzynarodowym Forum Ogrodniczym Europy Wschodniej omawiano stan branży w tym regionie oraz perspektywy rozwoju międzynarodowego handlu w basenie Bałtyku.

 
pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPlocke: jesteśmy gotowi do kontroli przestrzegania zakazu upraw GMO
Następny artykułZ rynku pomidorów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.