Wystawa i kiermasz

W miniony weekend w Krakowie odbyła się 40. Jesienna Wystawa Ogrodnictwa, Leśnictwa i Zoologii, nieodmiennie – w Centrum targowym Chemobudowy SA. Współorganizatorem wystawy jest Towarzystwo Ogrodnicze w Krakowie – najstarsza w kraju organizacja branżowa (121 lat działalności).
Jak co roku, także i tym razem impreza była zdominowana przez kiermasz ogrodniczy – bardzo licznie zresztą przez Krakowian odwiedzany. Tym razem bardziej, niż na poprzednich widoczny był sadowniczy materiał szkółkarski. Oferowały go przede wszystkim firmy z Małopolski, ale swoje rośliny (m. in. derenie i jagodę kamczacką)przywieźli do Krakowa także szkółkarze ze środkowej Polski. 
Jak co roku ozdobą stoisk w pawilonie wystawowym były storczyki – oprócz kolekcji tych roślin były one dostępne również w sprzedaży.
Zapraszamy do oglądnięcia naszych galerii.
pg

Related Posts

None found

Poprzedni artykułRekordowy import cebuli na Ukrainie
Następny artykułMiędzynarodowe Dni Otwarte – Rijk Zwaan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.