Honorowy członek ZSzP

Minęło już 20 lat od powstania Związku Szkółkarzy Polskich. W tym czasie z organizacji, skupiającej początkowo zaledwie kilka osób, powstała licząca się w kraju i za granicą jednostka zrzeszająca polskich producentów materiału szkółkarskiego.

Na odbywającym się cyklicznie zjeździe członków tej organizacji (ostatnio w dniach 21–23 listopada ub.r.) jej prezes – Szczepan Marczyński – podkreślał wagę dalszego budowania marki ZSzP, kojarzonej, jak oceniał, z rzetelnością i wysoką jakością, aby towarzyszące działaniom związku i jego członków logo z zielonym listkiem było jeszcze bardziej rozpoznawalne jako gwarancja „dobrej roboty”.

Na tym dorocznym spotkaniu po raz pierwszy przyznano tytuł Honorowego Członka ZSzP. To najwyższe wyróżnienie tej organizacji otrzymał Jan Grąbczewski (fot.), który był inicjatorem jej powstania, a w latach 1991–1994 – jej prezesem. Zarząd przyznał ponadto złotą odznakę honorową ZSzP za zasługi dla związku Lucjanowi Gursztynowi, który także był jednym z jego współzałożycieli, a w latach 2003–2009 – prezesem.

Na podstawie informacji ZSzP
IS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię