Zbliżają się targi GrootGroenPlus 2021

fot. mat. pras. GrootGroenPlus
Przygotowania do najbliższej edycji targów GrootGroenPlus w tradycyjnej, ale bezpiecznej formie weszły w ostatnią fazę. Impreza ta, w ub.r. zorganizowana tylko wirtualnie, wraca do swojej pierwotnej formy już 6-8 października 2021 r. w Zundert w Niderlandach. Po długiej przerwie targi zapowiadają się wyjątkowo – wszystkie dostępne stoiska zostały już zarezerwowane przez ponad 200 wystawców, impreza przyciąga uwagę mediów, a wielu gości już zamówiło bilety.

logo GrootGroenPlusOrganizatorzy zadbali o bezpieczeństwo – ścieżki dla zwiedzających będą poprowadzone trasami w różnych kolorach i dostępne wyłącznie w jednym kierunku, aby można było łatwo utrzymać bezpieczny dystans 1,5 m. Plan targów jest już dostępny online na stronie https://www.grootgroenplus.nl/. Można też pobrać online aplikację z wszystkimi informacjami, w tym możliwością umawiania wizyt na stoiskach.
To już 31. edycja tych szkółkarskich targów, na których będzie można zobaczyć najnowsze propozycje odmian drzew, krzewów i bylin ozdobnych, jak również – w prezentacji o nazwie Road Show – wybrane 31 nowości z poprzednich lat, które odniosły największe sukcesy rynkowe. Nowym działem targów będzie w tym roku ekspozycja zewnętrzna maszyn oraz technologii dla szkółkarstwa.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną odwiedzenie targów jest możliwe jedynie po wcześniejszej darmowej rejestracji elektronicznej poprzez stronę internetową.

źródło: mat. pras. GrootGroenPlus 2021

Related Posts

None found

Poprzedni artykułDoniczki na taras – jak wybrać modele praktyczne i estetyczne?
Następny artykułNagrodzeni w „Konkursie Roślin-Nowości 2021”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.