Róże w dobrym towarzystwie – zapraszamy na webinarium

Róże w ogrodzie
Nie ma takiej drugiej rośliny, jak róża, której poświęcono tyle uwagi i ogrodów. Choć przez tysiąclecia jej znaczenie i wykorzystywanie się zmieniały, to obecnie pozostaje niezwykle popularnym – zwłaszcza w ostatnich latach – krzewem ogrodowym i sadzonym na terenach zieleni miejskiej.

Partnerem spotkania jest firma RosaĆwik – polski producent krzewów róż nowej generacji, odpornych na choroby grzybowe i niewymagających ochrony, w tym wielu nowości hodowli Kordes Rosen. Szkółka RosaĆwik oferuje bogaty wybór odmian polecanych do ogrodów prywatnych oraz przydatnych do sadzenia na terenach użyteczności publicznej. Więcej szczegółów na https://www.facebook.com/Rosa%C4%86wik-121390917927393 oraz https://rosacwik-sklep.pl/

Specjalnie dla uczestników dzisiejszego webinarium przygotowaliśmy ofertę specjalną w sklepie Plantpress https://www.plantpress.pl/produkt/roze-do-warunkow-klimatycznych-polski-rosliny-oczyszczajace-powietrzegratis/

Czy rzeczywiście ogród bez róży sprawia wrażenie niedokończonego? Co należy brać pod uwagę dobierając gatunki i odmiany róż? W jakim towarzystwie wyglądają i rosną najlepiej? Które odmiany warto częściej wykorzystywać? Już 9 marca o godz. 19 spotka się z Państwem dr hab. inż. Marta Joanna Monder, której róże wyznaczyły drogę zawodową. Autorka wydanej przez Plantpress Sp. z o.o. książki „Róże do warunków klimatycznych Polski” podzieli się swoją wiedzą na temat tych roślin podczas webinarium. Zapraszamy tych, którzy już się przekonali, jak wyjątkowe są róże i tych, którzy potrzebują jeszcze na to dowodów.

Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:
– we wtorek, 9 marca, o godzinie 18:55 należy kliknąć w link wydarzenia:
https://plantpress.clickmeeting.com/roze-w-dobrym-towarzystwie
– podać swoje imię oraz adres email i dołączyć do spotkania,
– można łączyć się z komputera, tabletu czy smartfona,
– do webinarium można dołączyć także w trakcie jego trwania.
Spotkanie będzie okazją do zadania pytań i dyskusji.

Róże - webinarium

Related Posts

None found

Poprzedni artykułMedalistki targów FLORALL
Następny artykułPrzedłużenie zakazu sprzedaży państwowej ziemi rolnej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.