19. wystawa Agro Show wystartowała w piątek

22 września rozpoczęła w Bednarach koło Poznania rozpoczęła się czterodniowa wystawa  Agro Show. Bierze w niej udział 800 wystawców, w tym ponad 100 z zagranicy.

Wystawa, organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku, jest największą tego typu imprezą plenerową w Europie. Powierzchnia wystawiennicza wynosi ponad 150 tysięcy m2, a cały obszar wystawy przekracza 120 ha. Wystawiają się nie tylko producenci maszyn i urządzeń rolniczych, ale również nawozów, nasion i środków ochrony roślin, a także firmy z sektora finansowego oraz wielu różnych branż związanych z rolnictwem

W trakcie tegorocznego Agro Show tradycyjnie już odbywają się się pokazy i prezentacje maszyn rolniczych. Przewidziano również debaty –  m.in. o ubezpieczeniach rolniczych oraz modernizacji gospodarstw w ramach PROW.

Wystawa potrwa do poniedziałku 25 września.

Related Posts

None found

Poprzedni artykuł10 edycja Fresh Market za nami
Następny artykuł19. edycja targów AGRO SHOW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.