Centrum Trendów

Centrum Trendów Dümmen Orange
fot. Dümmen Orange
Firma Dümmen Orange, hodowca i producent materiałów wyjściowych roślin ozdobnych, otworzyła pod swoim szyldem nowe Centrum Trendów w Rheinbergu (Niemcy). Jest ono częścią ogrodu pokazowego i ma dostarczać inspirujących pomysłów dla producentów roślin i ich sprzedawców.

Projekt i aranżacja powierzchni 300 m² nawiązują do nowoczesnego centrum ogrodniczego. Odwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi trendami w handlu detalicznym i chłonąć inspiracje dotyczące prezentacji i asortymentu roślin, donic, motywów i półek sprzedażowych.

Martina Gerhards, kierownik ds. marketingu w firmie Dümmen Orange stwierdziła, że w Centrum Trendów zebrano wszystko to, co interesuje zarówno producentów roślin, jak i ich sprzedawców, w jednym miejscu.

W Dümmen Orange Trend Center można obecnie zobaczyć m.in. grupę Tik Tok kalibrachoi, dalie z grupy Novation i begonia z grupy I’CONIA, w tym nagrodzona nagrodą FleuroStar 2021 odmiana I’CONIA 'Aroma Peach’ (czyt. więcej https://www.ogrodinfo.pl/rosliny-ozdobne/fleurostar-2021-begonia-na-podium/ ). Można też się zapoznać z modnymi roślinami balkonowo-rabatowymi, sukulentami, gatunkami doniczkowymi wykorzystywanymi do dekoracji wnętrz, a także pełnymi koncepcjami marketingowymi dotyczącymi np. roślin przyjaznych owadów zapylająch czy łatwych w pielęgnacji. Jak za zapewnia M. Gerhards, wystawa będzie się zmieniać w ciągu roku i prezentować najnowsze trendy.
Centrum Trendów można odwiedzić po zarejestrowaniu się za pośrednictwem przedstawiciela handlowego Dümmen Orange.

Na podstawie informacji Dümmen Orange.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPolski rynek ekożywności
Następny artykułSilver Axe VI – podsumowanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.