Rozpoczęły się Międzynarodowe targi IPM ESSEN w Niemczech

1
Międzynarodowe targi IPM ESSEN w Niemczech, które w tym roku odbywają się w dniach 28-31 stycznia,są jedną z największych na świecie i najważniejszą w Europie imprezą w branży roślin ozdobnych.

Swoją ofertę prezentują na niej głównie hodowcy gatunków balkonowo-rabatowych, doniczkowych, bylin, kwiatów ciętych oraz roślin szkółkarskich – krzewów i drzew. Ofertę roślinną uzupełnia równie ważny dział środków produkcji i maszyn przydatnych w gospodarstwach ogrodniczych, w tym szkółkarskich i kwiaciarskich. Widać, że wystawcy (w targach uczestniczy 1500 firm z 50 krajów, w tym z Polski, która ma międzynarodowe stoisko organizowane przez Agencję Promocji Zieleni i Związek Szkółkarzy Polskich) mają świadomość renomy tych targów, bowiem właśnie w Essen pokazywane są premierowe odmiany i rozwiązania technologiczne. Dodatkowo można zapoznać się z propozycjami służącymi pobudzeniu sprzedaży detalicznej w centrach ogrodniczych (IPM Discovery Centre).
Prezentacji produktów towarzyszą liczne seminaria i konferencje, m.in. Międzynarodowe Forum Ogrodnicze, kongres GaLaBau, spotkanie organizowane przez organizację European Nurserystock Association etc. Tradycyjnie podczas targów wyłaniani są zwycięzcy prestiżowych, branżowych konkursów, m.in. IPM Neuheiten,Show Your Colours,International Grower of the Year.
W tym roku krajem partnerskim targów IPM ESSEN jest Francja, która promuje własne produkty ogrodnicze pod hasłem „Jakość i innowacje. Po francusku!”.

Międzynarodowe targi IPM ESSEN 2020 w Niemczech – galeria

Related Posts

None found

Poprzedni artykułO warzywach i ziemniakach w Skalbmierzu
Następny artykułRozpoczęły się 29 Spotkania Sadownicze w Sandomierzu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.