Zieleń to Życie & Flower Expo Polska ONLINE

ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA ONLINE
ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA ONLINE - pierwsze w nowych warunkach wydarzenie targowe w wirtualnej odsłonie. Wobec oczywistych ograniczeń dla prawdziwych spotkań na targach organizatorzy zdecydowali o zmianie terminu stacjonarnych targów na przyszły rok.

Przygotowali jednak zupełnie nowy format na stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Bezpiecznie i łatwo, 24 godziny /7 dni w tygodniu, bez konieczności pokonywania odległości zobaczyć można propozycję najaktywniejszych w branży. Na stronie www.zielentozycie.pl umieszczone zostały prezentacje uczestników oraz ich najciekawsze produkty w tym nowości. Poprzez rozbudowane wizytówki z łatwością można nawiązać kontakt z uczestnikami, zadać pytania. W sekcji ,,Katalog Produktów” zobaczyć można nowości i produkty wybrane przez uczestników platformy.

Konkurs roślin nowości 2020 - podczas Zieleń to Życie

Konkurs Roślin NOWOŚCI – jedyna tego typu rywalizacja w Polsce rozstrzygnięty będzie także w wirtualnie. Uczestnicy zgłosili 20 nowości, które oceni międzynarodowe jury. Ogłoszenie wyników z  transmisją żywo online w dniu 3 września o godz. 11.00 – udostępnione zostanie na profilu Facebook Związku Szkółkarzy Polskich i Wystawy. Rośliny zgłoszone do konkursu obejrzeć można na https://zszp.pl/aktualnosci/konkurs-roslin-nowosci-2020-2/  .Ponadto zostaną zaprezentowane na wystawie posterowej w Ogrodach Dolnych Zamku Królewskiego w Warszawie. Wystawa czynna będzie od 28 sierpnia do 30 września.

W programie wydarzeń znajdą się także:

  • konferencja Mocno Zielone Miasto – stacjonarnie i online – skierowana do zarządzających zielenią publiczną i projektantów.
  • warsztaty dla projektantów – stacjonarne – dotyczące sytemu retencji powierzchniowej i drugi na temat funkcjonalnego i bioróżnorodnego ogrodu przydomowego.
  • debata online na temat handlu ogrodniczego. Goście skupią się kilku zagadnieniach: nowej sytuacji w handlu i nowych potrzebach i zwyczajach zakupowych klientów sklepów ogrodniczych
  • pokaz florystyczny online prowadzony przez pełną charyzmy i miłości do kwiatów mistrzynię florystyki Monikę Bębenek

Szczegóły dotyczące wydarzeń i warunki udziału dostępne są na stronie  https://zielentozycie.pl/pl/program/program

Stacjonarna 28. edycja Międzynarodowej Wystawy  ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA  odbędzie się 2-4 września 2021 w Warszawie w EXPO XXI.

Organizatorzy Związek Szkółkarzy Polskich i Agencja Promocji Zieleni zapraszają!

kontakt: kontakt@zielentozycie.pl

Related Posts

None found

Poprzedni artykułKultywowanie smaku Europy
Następny artykułLetnie Pokazy Czereśniowe 2020 – zaproszenie na webinarium 02.09.2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.