Europejska Nagroda za Innowację Spółdzielczą

Komisja Europejska
Europejska grupa spółdzielni rolniczych Cogeca zainaugurowała w tym tygodniu w Brukseli kolejną edycję Europejskiej Nagrody za Innowację Spółdzielczą w celu promocji praktyk i innowacyjnych rozwiązań opracowanych przez spółdzielnie.
– Europejscy rolnicy i ich spółdzielnie są znani z wysokiej jakości żywności jaką produkują i jednych z najwyższych norm produkcji i ochrony środowiska na świecie.  Jednak aby utrzymać wiodącą pozycję, spółdzielnie rolnicze muszą wytwarzać więcej lepszych produktów w sposób zrównoważony. Muszą również ciągle wprowadzać innowacje, by sprostać oczekiwaniom rynków i konsumentów, a także zapewnić wyższe przychody ze sprzedaży swoich produktów. Nagroda ta powstała, by promować praktyki i innowacyjne rozwiązania wprowadzone w europejskich spółdzielniach i propagować ich osiągnięcia. Zapraszamy członków naszych spółdzielni do jak najszybszego składania projektów – powiedział sekretarz generalny COPA i COGECA, Pekka Pesonen.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 23 czerwca br., a ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 29 listopada br. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: www.eaci.copa-cogeca.eu
za: copa-cogeca.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.