Obchody Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Żywności 2021

fot. Pixabay
Dziś, 18 lutego o godzinie 15:00 rozpocznie się kampania związana z obchodami Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Żywności 2021, podczas której zostanie ogłoszone oficjalne hasło promujące tak ważny w kalendarzu Organizacji Narodów Zjednoczonych dzień.

Film promujący obchody Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Żywności 2021 będzie zawierał odniesienia do najnowszych informacji, które zostaną zaprezentowane przez przedstawicieli Organizacji do spraw Wyżywienia i Rolnictwa ONZ (FAO), Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz sekretariatów Komisji Kodeksu Żywnościowego i Międzynarodowej Sieci Organów do spraw Bezpieczeństwa Żywności. Do udziału w wydarzeniu otwierającym kampanię zostali również zaproszeni goście z całego świata, którzy będą mieli okazję przedstawić argumenty za tym, dlaczego bezpieczeństwo żywności jest sprawą nas wszystkich.

W tym roku 7 czerwca będziemy po raz trzeci obchodzić Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności ustanowiony w 2018 roku, na podstawie rezolucji Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych, z inicjatywy Komisji Kodeksu Żywnościowego FAO/WHO.

Film zostanie zamieszczony na twitterze Kodeksu Żywnościowego oraz będzie dostępny na stronie Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Żywności.

Już teraz zachęcamy wszystkich do śledzenia informacji związanych z obchodami Międzynarodowego Dnia Bezpieczeństwa Żywności, a także do zastanowienia się w jaki sposób można zaakcentować ten dzień w Polsce oraz do zaplanowania tematycznych wydarzeń na 7 czerwca 2021 roku.

Źródło: IJHARS

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPrzetwórstwo owoców i warzyw w jednym obiekcie
Następny artykułI etap konsultacji projektu Planu Strategicznego dla WPR zakończony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.