Pelargonia jako kwiatowy upominek

fot. Pelargonium for Europe
Pelargonie nie przychodzą w pierwszej kolejności na myśl, gdy chcemy podarować komuś kwiaty. Jak najbardziej nadają się jednak na kwiatowy upominek w okresie letnim - zachwycają nie tylko atrakcyjnymi kwiatami, ale też są łatwe w pielęgnacji. Warto pomyśleć o pelargoniach jako prezencie z okazji Dnia Matki, urodzin bliskiej osoby czy podarunku dla znajomych przy okazji przyjęcie w ogrodzie.

Ręcznie malowana, drewniana skrzynka pełna bujnie kwitnących pelargonii to ładna dekoracja i wspaniały pomysł na prezent dla miłośników roślin. Wygląda wyjątkowo efektownie, jeśli kwiaty są kolorystycznie dobrane do drewnianej skrzynki. Warto coś miłego napisać, żeby nadać całości osobisty charakter. Prezent może być atrakcyjniejszy, jeśli w skrzynce znajdą się oryginalne pelargonie, np. o aromatycznych liściach (np. róży, cytryny czy pomarańczy), przydatne w kuchni czy nietypowych kwiatach.

Pelargonie w skrzynce
fot. Pelargonium for Europe

Żywe pelargonie w ozdobionych, papierowych torebkach świetnie sprawdzą się również jako
pamiątka lub prezencik pożegnalny dla gości. Kwitnące pelargonie, papierowe torby, sznurek jutowy i odrobina białej farby to wszystko, aby stworzyć te urocze prezenty, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanych.
Pojedyncza pelargonia w zwykłej, papierowej torebce z odręcznym napisem to prosty i pomysłowy sposób, aby komuś za coś podziękować.

Pelargonie na prezent 1
fot. Pelargonium for Europe
Pelargonie w prezencie
fot. Pelargonium for Europe
Pelargonei na prezent2
fot. Pelargonium for Europe
Pelargonie na prezent 4
fot. Pelargonium for Europe

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pelargoniumforeurope.com oraz na profilu na Facebooku MojaPelargonia.

Na podstawie informacji Pelargonium for Europe, kampanii unijnej Europe in Bloom
Pelargonium for Europe to inicjatywa marketingowa założona przez europejskich hodowców pelargonii Dümmen Orange, Elsner PAC, Florensis / P. van der Haak Handelskwekerij, Geranien Endisch, Selecta One oraz Syngenta Flowers. Powstała w 2016 r. w celu promowania pelargonii i wspierania długofalowej sprzedaży w Europie. Działania Pelargonium for Europe rozpoczęły się w 2017 r. w Niemczech, Austrii, Francji, Niderlandach, Polsce i we Włoszech, są wspierane ze środków Unii Europejskiej jako część kampanii „Europe in Bloom”.

Related Posts

None found

Poprzedni artykułPomoc w paszportowaniu materiału szkółkarskiego
Następny artykułProdukcja żywności, która nie niszczy planety

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Wpisz swoje imię

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH *

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.